Vitajte

Ponúknite nám Vašu nehnuteľnosť

Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2

Predáme penzión v Telgárte

Cena:
275 000,00 €
Kraj:Banskobystrický kraj
Okres:Brezno
Obec:Telgárt
Ulica:x
Kategória:Domy a vily
  
Stav objektu:kompletná rekonštrukcia
Počet izieb:6
Úžitková plocha:1500 m2
Plocha pozemku:1896 m2
Vonk. park. miesto:Áno
Garáž:Áno
Energ. certifikát:neuvedené
Balkón:nie
Loggia:nie
Terasa:áno
Parkovanie: Vonk. park. miesto
Garáž
 
ID inzerátu:6954

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Reality Gerlach ponúka na predaj nadrozmerný rodinný dom v intraviláne obce v zástavbe rodinných domov. Má dobrú polohu blízko centra obce, na vlastnom pozemku o výmere 1896m2 a je  napojený na obecnú cestnú komunikáciu, vodovod, septik vlastný a rozvod elektriny 400V, skolaudovaný v roku 2005. Je to klasický štvorec cca 16m x 16m s dvoma obytnými podlažiami, celkom cca 300m2 obytnej plochy.
          Vnútorné priestory penziónu sú účelné a riešené ako dve luxusné bytové jednotky a zároveň vhodné pre penzión. V penzióne sa nachádzajú dve obývacie haly s krbom, saunou,

kuchynskými kútmi jednou oddychovou galériou, 6 izieb, tri kúpeľne, 4 x WC a práčovňa. V suteréne  sa nachádza kotolňa pre ústredné kúrenie a ohrev teplej úžitkovej vody. V podzemí s kotolne je priechod okolo  viacúčelových miestností do nadrozmerných garáži pre 4 auta. Penzión je postavený s predimenzovaným sendvičovým zateplením preto môžeme hovoriť o nízkoenergetickom dome s nízkymi nákladmi na kúrenie, nakoľko v kotolni sa nachádza aj alternatívne kúrenie s modernou reguláciou.

Praktické využitie:
Nakoľko rodinný penzión je postavený blízko centra obce v tichej lokalite je vhodný na luxusné dvojgeneračné bývanie, ale kvôli turisticko-športovej lokalite hlavne Kráľovej hole a výhľadom na blízke lyžiarske stredisko je využiteľný lepšie ako penzión s nenáročnou obsluhou prevádzky.

Na pozemku v terénnej vlne je možnosť vybudovať lyžiarsky vlek.

Maklér:

makler
Maklér:Mgr. Emil Tomajka
Telefón:0905563337
E-mail:e.tomajka-ZVNC-realitygerlach.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.