Vitajte

Ponúknite nám Vašu nehnuteľnosť

Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2

Penzión v tichej lokalite pod Tatrami .

Cena:
dohodou
Kraj:Prešovský kraj
Okres:Poprad
Obec:Štôla
Ulica:x
Kategória:Hotely a reštaurácie
Druh:hotel, penzion
  
Stav objektu:novostavba
Vek objektu:0
Úžitková plocha:0 m2
Energ. certifikát:neuvedené
Parkovanie:neuvedené
 
ID inzerátu:5842

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Reality Gerlach exkluzívne ponúka na  predaj penziónu v malebnej obci Štôla. Táto nehnuteľnosť je určená pre náročného investora, keďže bola prerobená s obrovským zreteľom pre detail. Penzión sa predáva s kompletným zariadením a kvalitným vybavením izieb, apartmánov, kuchyne. Penzión nebol nikdy využívaný z dôvodu presťahovania sa majiteľov do zahraničia.

Prízemie: vstupná chodba, dámska a pánska toaleta, jedálenská a spoločenská časť s krbom a barom, profesionálne zariadená kuchyňa so  skladmi, sauna so sprchovacím boxom, technická miestnosť, sklady. Na prízemí sa taktiež nachádza kompletne zariadený 2 izbový apartmán so sociálnym zázemím, ktorí slúžil majiteľom .

nadzemné podlažie: 5x apartmán /kompletne zariadený/ 5 x kúpeľňa s WC nadzemné podlažie: 4x izba  /kompletne zariadená/ 4x kúpeľňa s WC

Penzión je situovaný na pozemku o rozlohe 1827 m2, na ktorom je umiestnený aj altánok s grilom. Na pozemku sa nachádza parkovisko, ktoré je zabezpečené el. bránou. Bonusom tejto nehnuteľnosti je aj potôčik, ktorý preteká cez pozemok a vytvára tak jedinečnú atmosféru  pokoja a relaxu. Pri penzióne je možné dobudovať krásne terasy s výhľadom na Vysoké Tatry .

 Lokalita je predurčená na rekreačné využitie ako v letnej tak aj v zimnej sezóne. Výborná dostupnosť k lyžiarskym strediskám Vysokých Tatier, taktiež výborná dostupnosť k dopravným uzlom: diaľnica, vlak, letisko. Táto nehnuteľnosť má všetky predpoklady pre investičný zámer v oblasti cestovného ruchu.

Pre viac informácií neváhajte kontaktovať našu realitnú kanceláriu, kde Vám podáme všetky informácie k danému objektu a aj cenu. 

Maklér:

makler
Maklér:Tomajka Igor
Telefón:0905634631
E-mail:tomajka-ZVNC-realitygerlach.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.