Vitajte

Ponúknite nám Vašu nehnuteľnosť

Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2

PREDÁME RODINNÝ DOM – HORSKÚ CHATU POD KRÁĽOVOU HOĽOU

Cena:
108 000,00 €
Kraj:Banskobystrický kraj
Okres:Brezno
Obec:Telgárt
Ulica:x
Kategória:Domy a vily
  
Stav objektu:vo výstavbe
Počet izieb:0
Úžitková plocha:800 m2
Plocha pozemku:1000 m2
Energ. certifikát:neuvedené
Balkón:nie
Loggia:nie
Terasa:nie
Parkovanie:neuvedené
 
ID inzerátu:81123

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

 Reality Gerlach ponúka na predaj rozostavaný rodinný dom, pôvodne vedený ako horské reštauračné a ubytovacie zariadenie v extraviláne obce na konci zástavby rodinných domov. Má zaujímavú polohu, keďže je postavený v tichej dolinke s malým vodným tokom, na konci obecnej asfaltovej cesty s pripojením na vlastný pozemok o výmere 1000m2.  Povedľa pozemku preteká prírodný vodný tok za domom, ktorý prechádza cez malý tajch – kamenno- betónovú hrádzu, čo vytvára vlastníkom domu súkromie pri jeho rekreačnom ale aj hospodárskom využívaní s prepojením až k domu.

Rodinný dom je napojený na obecnú komunikáciu, vlastný septik a prípojku elektriny 400V, pitná voda je v riešení z vyššie vybudovaného vodojemu cca 60m od domu.

 

Praktické využitie:
Rodinný dom - rozostavaná a zastrešená stavba je vo fáze hrubej stavby, čo umožňuje jeho dokončenie podľa vlastných predstáv a tým aj rozhodnutie jeho využiteľnosti na prípadné komerčné účely, keďže je postavený pri parkovisku  pre turistov návštevníkov Národného parku pri výstupe na Kráľovu Hoľu, nakoľko ďalej  je zákaz vjazdu motorovým vozidlám.  

 

Bližšie informácie,  projektovú dokumentáciu na rodinný dom, alebo projektovú dokumentáciu aj horskú chatu s občerstvením a obhliadku poskytneme osobne na telefónnom čísle:  0905 563337

dohoda možná - navrhnite cenu – možno sa dohodneme   

Maklér:

makler
Maklér:Mgr. Emil Tomajka
Telefón:0905563337
E-mail:e.tomajka-ZVNC-realitygerlach.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.